zaterdag 29 mei 2010
EINDSTANDEN 2010
GROEP A
1 Jeroen Franssen 3
2 Guust Homs 1,5
3 Martijn Boele 1
4 Noud Lentjes 0,5
GROEP B
1 Remco Gerlich 3
2 Fokke Jonkman 2
3-4 Audry Burer 0,5
3-4 Toon Janssen 0,5
GROEP C
1 Fabio Bravo 2,5
2 Richard Christians 1,5
3-4 René van Alfen 1
3-4 Michel Auwens 1
GROEP D
1 Mees van Osch 3
2 Michiel de Kruyf 2
3 Sander van Vught 1
4 Nico Schoenmakers 0
GROEP E
1 Tony Hogerhorst 3
2 Maurice van Eijk 1,5
3 Wilbert Reynen 1
4 Ruud Verhoef 0,5
GROEP F
1-4 Karl Denys 1,5
1-4 Hans Thuijls 1,5
1-4 Huub Blom 1,5
1-4 Jorick Laan 1,5
GROEP G
1 Jeffrey van Swieten 2,5
2 Henk Kuiphof 1,5
3-4 Ron Brachten 1
3-4 Philippe Friesen 1
GROEP H
1-2 Theo Koeweiden 2,5
1-2 Raimond Vastenhout 2,5
3-4 Volker Schlepütz 0,5
3-4 Horst Eder 0,5
GROEP I
1 Frans Veerman 3
2-3 Ger Auwens 1,5
2-3 Jos Fischer 1,5
4 Bob Sanders 0
GROEP J
1-2 Remco Menger 2,5
1-2 Marco Vastenhout 1,5
3-4 Edward Kuster 1
3-4 Hein van Vlerken 1
GROEP K
1 Henk Kelderman 3
2 Frank Laan 2
3 Lucas de Jong 1,5
4-5 Bent Schleipfenbauer 1
4-5 Arif Dundar 1
6 Jan Ermers 0,5
Ronde 3
Groep A
Guust Homs - Jeroen Franssen 0-1
Martijn Boele - Noud Lentjes 1-0
Groep B
Toon Janssen - Remco Gerlich 0-1
Fokke Jonkman - Audry Burer 1-0
Groep C
Fabio Bravo - Michel Auwens 1-0
René van Alfen - Richard Christians 1-0
Groep D
Mees van Osch - Michiel de Kruyf 1-0
Nico Schoenmakers - Sander van Vucht 0-1
Groep E
Ruud Verhoef - Maurice van Eijk ½-½
Tony Hogerhorst - Wilbert Reynen 1-0
Groep F
Hans Thuijls - Jorick Laan 1-0
Huub Blom - Karl Denys ½-½
Groep G
Jeffrey van Swieten - Philippe Friesen 1-0
Ron Brachten - Henk Kuiphof ½-½
Groep H
Theo Koeweiden - Raimond Vastenhout ½-½
Horst Eder - Volker Schlepütz ½-½
Groep I
Ger Auwens - Frans Veerman 0-1
Jos Fischer - Bob Sanders 1-0
Groep J
Edward Kuster - Hein van Vlerken 1-0
Marco Vastenhout - Remco Menger ½-½
Groep K
Henk Kelderman - Arif Dundar 1-0
Jan Ermers - Frank Laan 0-1
Lucas de Jong - Bent Schleipfenbauer 1-0
Guust Homs - Jeroen Franssen 0-1
Martijn Boele - Noud Lentjes 1-0
Groep B
Toon Janssen - Remco Gerlich 0-1
Fokke Jonkman - Audry Burer 1-0
Groep C
Fabio Bravo - Michel Auwens 1-0
René van Alfen - Richard Christians 1-0
Groep D
Mees van Osch - Michiel de Kruyf 1-0
Nico Schoenmakers - Sander van Vucht 0-1
Groep E
Ruud Verhoef - Maurice van Eijk ½-½
Tony Hogerhorst - Wilbert Reynen 1-0
Groep F
Hans Thuijls - Jorick Laan 1-0
Huub Blom - Karl Denys ½-½
Groep G
Jeffrey van Swieten - Philippe Friesen 1-0
Ron Brachten - Henk Kuiphof ½-½
Groep H
Theo Koeweiden - Raimond Vastenhout ½-½
Horst Eder - Volker Schlepütz ½-½
Groep I
Ger Auwens - Frans Veerman 0-1
Jos Fischer - Bob Sanders 1-0
Groep J
Edward Kuster - Hein van Vlerken 1-0
Marco Vastenhout - Remco Menger ½-½
Groep K
Henk Kelderman - Arif Dundar 1-0
Jan Ermers - Frank Laan 0-1
Lucas de Jong - Bent Schleipfenbauer 1-0
vrijdag 28 mei 2010
Ronde 2
Groep A
Jeroen Franssen - Martijn Boele 1-0
Noud Lentjes - Guust Homs ½-½
Groep B
Remco Gerlich - Fokke Jonkman 1-0
Audry Burer - Toon Janssen ½-½
Groep C
Michel Auwens - René van Alfen 1-0
Richard Christians - Fabio Bravo ½-½
Groep D
Michiel de Kruyf - Nico Schoenmakers 1-0
Sander van Vucht - Mees van Osch 0-1
Groep E
Maurice van Eijk - Tony Hogerhorst 0-1
Wilbert Reynen - Ruud Verhoef 1-0
Groep F
Jorick Laan - Huub Blom ½-½
Karl Denys - Hans Thuijls 1-0
Groep G
Philippe Friesen - Ron Brachten 1-0
Henk Kuiphof - Jeffrey van Swieten 0-1
Groep H
Raimond Vastenhout - Horst Eder 1-0
Volker Schlepütz - Theo Koeweiden 0-1
Groep I
Frans Veerman - Jos Fischer 1-0
Bob Sanders - Ger Auwens 0-1
Groep J
Hein van Vlerken - Marco Vastenhout 1-0
Remco Menger - Edward Kuster 1-0
Groep K
Frank Laan - Henk Kelderman 0-1
Bent Schleipfenbauer - Jan Ermers 1-0
Arif Dundar - Lucas de Jong 1-0
Jeroen Franssen - Martijn Boele 1-0
Noud Lentjes - Guust Homs ½-½
Groep B
Remco Gerlich - Fokke Jonkman 1-0
Audry Burer - Toon Janssen ½-½
Groep C
Michel Auwens - René van Alfen 1-0
Richard Christians - Fabio Bravo ½-½
Groep D
Michiel de Kruyf - Nico Schoenmakers 1-0
Sander van Vucht - Mees van Osch 0-1
Groep E
Maurice van Eijk - Tony Hogerhorst 0-1
Wilbert Reynen - Ruud Verhoef 1-0
Groep F
Jorick Laan - Huub Blom ½-½
Karl Denys - Hans Thuijls 1-0
Groep G
Philippe Friesen - Ron Brachten 1-0
Henk Kuiphof - Jeffrey van Swieten 0-1
Groep H
Raimond Vastenhout - Horst Eder 1-0
Volker Schlepütz - Theo Koeweiden 0-1
Groep I
Frans Veerman - Jos Fischer 1-0
Bob Sanders - Ger Auwens 0-1
Groep J
Hein van Vlerken - Marco Vastenhout 1-0
Remco Menger - Edward Kuster 1-0
Groep K
Frank Laan - Henk Kelderman 0-1
Bent Schleipfenbauer - Jan Ermers 1-0
Arif Dundar - Lucas de Jong 1-0
Ronde 1
Groep A
Noud Lentjes - Jeroen Franssen 0-1
Guust Homs - Martijn Boele 1-0
Groep B
Audry Burer - Remco Gerlich 0-1
Toon Janssen - Fokke Jonkman 0-1
Groep C
Richard Christians - Michel Auwens 1-0
Fabio Bravo - René van Alfen 1-0
Groep D
Sander van Vucht - Michiel de Kruyf 0-1
Mees van Osch - Nico Schoenmakers 1-0
Groep E
Wilbert Reynen - Maurice van Eijk 0-1
Ruud Verhoef - Tony Hogerhorst 0-1
Groep F
Karl Denys - Jorick Laan 0-1
Hans Thuijls - Huub Blom ½-½
Groep G
Henk Kuiphof - Philippe Friesen 1-0
Jeffrey van Swieten - Ron Brachten ½-½
Groep H
Volker Schlepütz - Raimond Vastenhout 0-1
Theo Koeweiden - Horst Eder 1-0
Groep I
Bob Sanders - Frans Veerman 0-1
Ger Auwens - Jos Fischer ½-½
Groep J
Remco Menger - Hein van Vlerken 1-0
Edward Kuster - Marco Vastenhout 0-1
Groep K
Henk Kelderman - Bent Schleipfenbauer 1-0
Lucas de Jong - Jan Ermers ½-½
Frank Laan - Arif Dundar 1-0
Noud Lentjes - Jeroen Franssen 0-1
Guust Homs - Martijn Boele 1-0
Groep B
Audry Burer - Remco Gerlich 0-1
Toon Janssen - Fokke Jonkman 0-1
Groep C
Richard Christians - Michel Auwens 1-0
Fabio Bravo - René van Alfen 1-0
Groep D
Sander van Vucht - Michiel de Kruyf 0-1
Mees van Osch - Nico Schoenmakers 1-0
Groep E
Wilbert Reynen - Maurice van Eijk 0-1
Ruud Verhoef - Tony Hogerhorst 0-1
Groep F
Karl Denys - Jorick Laan 0-1
Hans Thuijls - Huub Blom ½-½
Groep G
Henk Kuiphof - Philippe Friesen 1-0
Jeffrey van Swieten - Ron Brachten ½-½
Groep H
Volker Schlepütz - Raimond Vastenhout 0-1
Theo Koeweiden - Horst Eder 1-0
Groep I
Bob Sanders - Frans Veerman 0-1
Ger Auwens - Jos Fischer ½-½
Groep J
Remco Menger - Hein van Vlerken 1-0
Edward Kuster - Marco Vastenhout 0-1
Groep K
Henk Kelderman - Bent Schleipfenbauer 1-0
Lucas de Jong - Jan Ermers ½-½
Frank Laan - Arif Dundar 1-0
Bereikbaarheid en contact speelzaal
De speelzaal van het Vierkampentoernooi is bereikbaar via de volgende telefoonnummers:
ASV: 06 - 12 96 50 38
Lorentz 026 - 365 34 60
Er zijn dit weekend werkzaamheden gepland aan de Pleyroute (N325 Rondweg Arnhem) die gepaard gaan met gehele afsluiting!
ASV: 06 - 12 96 50 38
Lorentz 026 - 365 34 60
Er zijn dit weekend werkzaamheden gepland aan de Pleyroute (N325 Rondweg Arnhem) die gepaard gaan met gehele afsluiting!
dinsdag 9 februari 2010
ASV-vierkampentoernooi 2010
Deelname staat uitsluitend open voor (rating)leden van de KNSB.
Het toernooi wordt gehouden op:
vrijdag 28 mei en zaterdag 29 mei 2010
Gespeeld wordt in vierkampen ingedeeld op speelsterkte, speeltempo 2 uur p.p.p.p.
De verdeling van de ronden op de wedstrijddagen is als volgt:
Vrijdag 28 mei
Aanmelding: 18.30 – 19.00 uur
Opening 19.20 – 19.30 uur
1e ronde 19.30 – 23.30 uur
Zaterdag 29 mei
2e ronde 10.00 – 14.00 uur
Gezamenlijk lunchbuffet 14.10 – 15.00 uur
3e ronde 15.00 – 19.00 uur
Prijsuitreiking ± 19.15 uur
Speellokaal:
Grand Café van Lorentz Kennisintensief Ondernemerscentrum, IJsselburcht 3, Arnhem (Presikhaaf).
Prijzen:
2 prijzen in natura per groep
Rating:
De resultaten worden doorgegeven aan de KNSB t.b.v. de ratingverwerking.
Inschrijving tot donderdag 27 mei 21.00 uur:
met vermeldingvan KNSB-rating bij: R.Wille: bij voorkeur via e-mail: r.wille@planet.nl of anders via tel. 026-3615003 (na 19.00 uur).
Inschrijfgeld:
€ 13,50 te betalen aan de speelzaal. Dit is inclusief de lunch op zaterdag.
Op zaterdag 29 mei zullen tevens de finalewedstrijden plaatsvinden in de strijd om de OSBO-cup.
Organisatie
Bestuur Arnhemsche Schaakvereeniging (ASV) in samenwerking met het bestuur van de OSBO
Zie ook www.asv-schaken.nl en www.osbo.nl
Het toernooi wordt gehouden op:
vrijdag 28 mei en zaterdag 29 mei 2010
Gespeeld wordt in vierkampen ingedeeld op speelsterkte, speeltempo 2 uur p.p.p.p.
De verdeling van de ronden op de wedstrijddagen is als volgt:
Vrijdag 28 mei
Aanmelding: 18.30 – 19.00 uur
Opening 19.20 – 19.30 uur
1e ronde 19.30 – 23.30 uur
Zaterdag 29 mei
2e ronde 10.00 – 14.00 uur
Gezamenlijk lunchbuffet 14.10 – 15.00 uur
3e ronde 15.00 – 19.00 uur
Prijsuitreiking ± 19.15 uur
Speellokaal:
Grand Café van Lorentz Kennisintensief Ondernemerscentrum, IJsselburcht 3, Arnhem (Presikhaaf).
Prijzen:
2 prijzen in natura per groep
Rating:
De resultaten worden doorgegeven aan de KNSB t.b.v. de ratingverwerking.
Inschrijving tot donderdag 27 mei 21.00 uur:
met vermeldingvan KNSB-rating bij: R.Wille: bij voorkeur via e-mail: r.wille@planet.nl of anders via tel. 026-3615003 (na 19.00 uur).
Inschrijfgeld:
€ 13,50 te betalen aan de speelzaal. Dit is inclusief de lunch op zaterdag.
Op zaterdag 29 mei zullen tevens de finalewedstrijden plaatsvinden in de strijd om de OSBO-cup.
Organisatie
Bestuur Arnhemsche Schaakvereeniging (ASV) in samenwerking met het bestuur van de OSBO
Zie ook www.asv-schaken.nl en www.osbo.nl
Abonneren op:
Posts (Atom)